Кутриња на подарок [ВДОМЕНИ]

Се бара топол дом за овие преслатки кутриња. Мајката е микс од ретривер со питбул а таткото е вучјак. Бебињата се стари 47 дена, сами јадат. Има 2 машки и 3 женски.

Сите заинтересирани јавете се кај Елена Чадиковска 071367413

 

Leave a Reply